База відпочинку «Гостинний Дністер»

Наш комплекс розташований недалеко від берегу Дністра, у селі Рудківці, Урочища Калюс, Новоушицького району, Хмельницкої області. Складається з основного великого комплексу та двох окремих будинків. Основний комплекс складається з 2х, 3х, 4х та 5х місних трьох зіркових номерів категорії Б, кухні та столової. В окремих будинках розташовані апартаменти для великих компаній від 5 до 8 осіб, з власним подвір’ям та мансардою. На базі завжди є охорона на обслуговуючий персонал, камери стеження, авто стоянка, маганчик, огороджена територія.

Ми надаємо послуги по оренді номерів, кімнат, будинку та частини будинку – для відпочинку та зеленого туризму. Штат працівників займається сервісним обслуговуванням, та утриманням комплексу у надлежащему стані. У комплексі є своя кухня з готовими стравами дня, та з можливістю попереднього замовлення, велике меню, демократичні ціни.

Нашу базу відпочинку «Гостинний Дністер» було створено у 2022 році, але офіційне відкриття відбулося у травні 2023 року, так що у нас все новеньке та свіженьке!